BAYDARLI FORUM
merhaba ziyaretçi lütfen üye olun veya giriş yapın !
BAYDARLI FORUM
merhaba ziyaretçi lütfen üye olun veya giriş yapın !
BAYDARLI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BAYDARLI FORUM

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

' Büyük $0k

3 posters
YazarMesaj
Fenerbahçe
YARBAY
YARBAY

Kadın

'   Büyük $0k Empty
MesajKonu: ' Büyük $0k   '   Büyük $0k Icon_minitimeCuma Mayıs 08, 2009 6:04 am

Dogumevi bekleme salonuna hemsire kosarak girer , ilk sirada oturan adama yaklasarak :"Sizi teik ederim, ikiz cocugunuz oldu" der "Ne tesaduf Minnesota Ikizleri - Basketbol Takimindayim"Bir saat sonra, ayni hemsire yine kosarak gelir,"Mr.Smith" ismini anons eder. Mr.Smith yerinden heyecanla dogrulur,Hemsire ;" Artik ucuz babasisiniz" der.Mr.Smith sasirir ve " Olacak sey degil, ben de 3M sirketinde calisiyorum" der.Hemsire bir daha gorundugunde ucuncu adama ;" Esiniz dorduz dogurdu, kutlarim" der.Adam da saskinlikla " Ben de Dort Mevsim Otelinde calisiyorum" der.O sirada yaninda oturmakta olan adam hafif bayginlik gecirerek oturdugu yerden asagi dogru kayar, yetisip mudahale eden hemsire sorar;"Iyimisiniz, ne oldu size?" diye sorar.Adam kendine gelmege calisarak dogrulur ;" Temiz havaya ihtiyacim var, 101 Dalmacyalilar magazasinin muduruyum de..." (=
prince_kenan
TÜMGENERAL
TÜMGENERAL
prince_kenan

Erkek

'   Büyük $0k Empty
MesajKonu: Geri: ' Büyük $0k   '   Büyük $0k Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 6:36 am

hehe 101 dalmaçyalılar Very Happy
http://baydarli.benimforum.org
Fenerbahçe
YARBAY
YARBAY

Kadın

'   Büyük $0k Empty
MesajKonu: Geri: ' Büyük $0k   '   Büyük $0k Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 1:31 am

ewt Very Happy
küBRa
ast teğmen
ast teğmen

Kadın

'   Büyük $0k Empty
MesajKonu: Geri: ' Büyük $0k   '   Büyük $0k Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 8:53 am

Very Happy

' Büyük $0k
1 sayfadaki 1 sayfası