BAYDARLI FORUM
merhaba ziyaretçi lütfen üye olun veya giriş yapın !
BAYDARLI FORUM
merhaba ziyaretçi lütfen üye olun veya giriş yapın !
BAYDARLI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BAYDARLI FORUM

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ERKEĞİN SEVDİĞİNİ NASIL ANLARIZ???????

YazarMesaj
prince_kenan
TÜMGENERAL
TÜMGENERAL
prince_kenan

Erkek

ERKEĞİN SEVDİĞİNİ NASIL ANLARIZ??????? Empty
MesajKonu: ERKEĞİN SEVDİĞİNİ NASIL ANLARIZ???????   ERKEĞİN SEVDİĞİNİ NASIL ANLARIZ??????? Icon_minitimePerş. Nis. 02, 2009 11:14 pm

Sanal askların ömrü ne kadar uzunsa sizin iliskinizde o kadar uzun ömürlü olur.Seni sevdigini anlaman icin ''ONUN BENİ SEVDİGİNİ NASIL ANLARIM ACABA'' diyip kafanda bi takım soru işaretleri olusturmadan yasa iliskini.Akısına bırak seni seviyorsa zaten bunu sana bi sekilde hissettirir.2-3 tane pırıltılı sözle babasından aldıgı harclıkla sana getirip ''BAK BUNU KENDİM CALISIP ALDIM'' diyerek verdigi hediyeyle gözünü boymaya calısabilir e dogal olarak senin gözünde boyanır SENİ SEVDİGİNİ sanırsın.

Fakat sevgi bu degil

Sevgi; EMEK, FEDAKARLIK, HER NE OLURSA OLSUN İÇİN KAN AĞLASADA SEVDİGİNE TEBESSÜM EDEBİLMEKTİR..
Karsındaki insanın seni sevdigini göstermesi icin illa ki bi hediye almasına yada pırıltılı sözler söylemesine gerek yok.Ona sarıldıgın zaman sana bi sıcaklık bi samimiyet verebiliyorsa seni seviyor demektir zaten..

Sunu yaparım, bunu yaparım, onu keserim, bunu bicerim bunların hepsi hikaye seven adam sevdigi kızı karsısına alır göz bebeklerinin icine bakarak gayet ciddi bi sekilde ona onu sevdigini söyler daha sonrada bu sevgiyi ayakta tutabilmek icin savaşır..

Umarım 1 hafta sonra buraya ''ERKEK ARKADASIMLA AYRILDIK'' diye bi konu acmazsın..Neden böyle bisey yazdıgımı sorarsan da sanal ortamda baslayan iliskilerin büyük bir cogunlugunun uzun ömürlü olmadıgı (BENCE) kanaatindeyim..
http://baydarli.benimforum.org

ERKEĞİN SEVDİĞİNİ NASIL ANLARIZ???????
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» NASIL ASIYOR??
» NASIL BİRŞEY??
» nasıl geçiyolar?
» FORUMA RESİM NASIL KOYULUR ???
» FORUMA NASIL RESİM KOYULUR ? (CEVAP)