BAYDARLI FORUM
merhaba ziyaretçi lütfen üye olun veya giriş yapın !
BAYDARLI FORUM
merhaba ziyaretçi lütfen üye olun veya giriş yapın !
BAYDARLI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BAYDARLI FORUM

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Otostop maceram ...

3 posters
YazarMesaj
prince_kenan
TÜMGENERAL
TÜMGENERAL
prince_kenan

Erkek

Otostop maceram ... Empty
MesajKonu: Otostop maceram ...   Otostop maceram ... Icon_minitimePtsi Mayıs 25, 2009 8:15 pm

arkadaşlar bu anlatcaklarımın hepsi geçen yıl 13 haziran 2008 tarihinde oldu amasyalı bi arkadaşım la karnemizi aldık ve gece yola çıkacağız ve bizim reşadiyenin otobüne binceğiz ben reşadiyede arkadaş ise taşovada inecek. geçe saat 2 gibi yola çıktık bekle dikte bekledik saat 3 gibi bizim reşadiyenin arabası geldi doluymuş almadı bizi bizde kaldık öyle yolda sora napalı napalık ben dedim arkadaşa hadi bi maceamız oldun memlekete kadar otostop çekelim öyle gidelim o biraz şaşırdı sora tamam lan deyim kabul etti bizde başladık otostoba bi 15 dk bekledik bi araba durdurduk adam suluovaya kadar gidiyomuş bizde tamam deyip bindik 4 saat sonra suluoavayta geldik sonra bi otostop daha çorumlu birini durdurduk oda suluovanın 15 km ilerisine gidiyomuş bizde atladık hemen gittik sonra indik tekrar bi otostop adam amasya merkeze gidiyomuş ona bindik 25 dk yolculuktan sora amasya merkeze geldik arkadaşla biraz gezdik sonra tekrar bi otostop bizim erbaa lı bi adamın arabasına bindik arkadaşın ilçe yol üzerinde olduğu için o taşovada indi bende devam ettim birbuçuk saat sonra erbaa ya vardık ben indim sonra tek başıma bi otostop daha adam niksara gidiyomuş hemen atladım niksara gittim saate bi baktım saat 3 olmuş köyün araba gitti bundan sonra reşadiyeye gitse kalakalırım orda benimde n,ksarada annennemler varya gittim annennemde 1 gün kaldım öbürsü gün reşadiyeye gittim sonrada bizim köyün arabasına b,inim ve eve gittim arkadaşlar burdaki okuldan eve gidene kadar

tam tamına 7 araba değiştirdim şuan o maceram hala aklımda ne süper bişey olmuştu o gün ...
http://baydarli.benimforum.org
Fenerbahçe
YARBAY
YARBAY

Kadın

MesajKonu: Geri: Otostop maceram ...   Otostop maceram ... Icon_minitimeSalı Mayıs 26, 2009 1:13 am

Very Happy
kArtAl
TUĞGENERAL
TUĞGENERAL
kArtAl

Erkek

MesajKonu: Geri: Otostop maceram ...   Otostop maceram ... Icon_minitimeÇarş. Mayıs 27, 2009 9:25 am

ne macera yaw çankırıdan reşdiye ye walla helal olsun
https://www.facebook.com/pages/Resadiye-Turkey/bAydArLi/254921121

Otostop maceram ...
1 sayfadaki 1 sayfası